Állás

A Cemkut Kft. akkreditált laboratóriumába keres  Anyagvizsgáló technikust budapesti munkahelyre.

Feladatok:

Munkáját önállóan, a cég munkatársaival együttműködve a laborvezető irányítása és ellenőrzése mellett végzi, melynek során:

  • a laboratóriumi vizsgálatokat az akkreditált vizsgálólaboratórium MIR, illetve az érvényben levő előírások szerint végzi, a vizsgálatokkal kapcsolatos egyéb tevékenységekkel együtt,
  • a laboratóriumi vizsgálatokhoz szükséges eszközöket kezeli, gondoskodik a munkájához szükséges berendezésekről, anyagokról,
  • analitikai, fizikai/kémiai anyagvizsgálatokat végez (szervetlen)
  • együttműködik kutatókkal, mérnökökkel a megbízások teljesítésében

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (vegyésztechnikus)
  • Hasonló területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Előnyt jelent:
    • Műszeres analitikai vizsgálati gyakorlat (pl. spektrofotometria, AAS, ICP-OES), hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Alapszintű angol nyelvismeret
    • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag, Cafeteria rendszer

Fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével cemkut@cemkut.hu e-mail címre, a tárgyba kérjük beleírni: anyagvizsgáló technikus.